Şirket Profili

Küresel Vana ve Yangın Vanası ve Malzemelerin tasarım ve imalatında lider

Tarihçe

Sır Cek valf ve yangın söndürme malzemeleri ; Yangın söndürme sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısıyla adından sıkça söz ettirerek, bugünlere gelmiş ve aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla, güçlükler karşısında yılmadan faaliyetlerine devam etmiştir.

Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz “kalite” , çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır.
Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair hiçbir şüphemiz yoktur.

Sizlerle başladığımız bu yolculukta , kurmuş olduğumuz sağlam diyologlar ve dostluk köprüleri, işbirliği çerçevesinde ilişkilerimizi gün geçtikçe kuvvetlendirmektedir.
Ekonomimizi tehdit eden etmenler, ve diğer engelleyici unsurlara karşı bizleri daima güçlü kılan da sizlerden gelen bu teşvik ve motivasyondur. Umarız bugüne kadar Sır Cekvalf ve yangın söndürme malzemeleri Firması’na duyduğunuz güveni boşa çıkarmamışızdır. Bu güvene layık olmak için yorulmak bilmeden çalışacağımızı bilmenizi isteriz. Herşey için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.

Misyon

Müşteri memnuniyetini, kaliteyi, profesyonel yönetim anlayışını, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu teknolojik gelişmelere uygun olarak sürekli gelişmeyi esas alan bir anlayışla endüstriyel parçaların üretiminde lider bir kuruluş olmak hedeflediğimiz misyonumuzdur

Vizyon

Ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak ve her geçen gün daha fazla istihdam için çalışmak. Şartlar ne kadar zor olursa olsun her zaman en iyisi için çabalamak ve en iyisini yapmak. Gösterdiğimiz faaliyet alanında gelecekte daha büyük, daha kaliteli ve daha iyi bir SIR CEKVALF olabilmek.

Kurumsal Değerlerimiz

 • Etik değerlere bağlı, açık ve dürüstüz; birbirimize güvenir ve saygı duyarız.
 • Yaptığımız her işi tutku ile yapar; aklımızı ve yüreğimizi koyarız.
 • Büyük bir sorumluluk duygusu ile hareket eder ve gerektiğinde hesap verebiliriz.
 • Projelere özgü özel çözümler geliştirerek, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşırız.
 • Hiç durmaksızın gücümüzün yettiğince çalışmak, yüksek başarıyı hedeflemek ve hep daha ileriye ulaşmak, en vazgeçilmez ilkemizdir.
 • Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle siparişleri zamanında hazırlarız.
 • Çevreye ve topluma olan sorumluluğunun bilincinde olarak tüm çalışanlarımızla çevreyi korumaya özen gösteririz.
 • Çalışanlarımıza takım çalışmasını teşvik ederek farklı fikirlerin gelişmesine olanak sağlarız.
 • Köklü ve kalıcı değerlerimizden oluşan temel üzerine, çağdaş ve ilerici yaklaşımları özenle yerleştirerek yaratırız geleceğimizi. Sürekli öğrenen ve gelişen yapımızla çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize görünür katkılar sağlamak için çalışırız.
 • Toplumun bir parçası olduğumuzun farkındalığıyla, şirket hedefleri ile ülke ve toplum çıkarlarının uyum içinde olmasına özen gösteririz. Sürdürülebilir bir gelecek yaratmak için, sosyal ve toplumsal görev bilici içinde üzerimize düşen yükümlükleri araştırır ve bunları en faydalı olacak şekilde yerine getiririz.
 • Şirket kültürümüzün en temel ilkelerinden biri; tüm iş süreçlerimizde doğanın korunmasının ve ekolojik düzene fayda sağlanmasının, gelecek kuşakların yaşam kalitesinin arttırılması için birincil öncelik olduğunun bilinciyle hareket etmektir.
 • Ortak başarımız için hep birlikte çalışırız.

Ürünlerimiz Güvenli ve Sertifikalı

Sır çekvalf, uluslararası kalite standartlarını karşılayarak maksimum verimlilik ve güvenlik sağlamak amacıyla üretim çalışmalarına odaklanmaktadır . Sır çekvalf farklı hedef pazarlarda kalite, güvenlik ve hijyen gereksinimlerini karşılamak için aşağıdaki sertifikaları başarıyla almıştır.

TSE

1 pdf
2 pdf
3 pdf
4 pdf
5 pdf
6 pdf
7 pdf

ISO

ISO 9001 2015
ISO 14001 2015
ISO 45001 2018

YERLİ MALI

1 pdf
4 pdf
2 pdf
3 pdf

SU SAYACI BELGELERİ

COK HUZMELI SICAK SU SAYACI pdf
KURU TIP SOGUK SU SAYACI pdf
COK HUZMELI YARI KURU TIP SOGUK SU SAYACI pdf
TEK HUZMELI SOGUK SU SAYACI pdf
COK HUZMELI YAS TIP SOGUK SU SAYACI pdf

CE BELGELERİ

240319 1922 CPR 2156 KM 1 pdf

Çevreye Saygılı Endüstriyel Ürünler

Bir sorumlu üretim bakış her açısı mükemmellik ve başarıyı teşvik etmektir. Profesyonel ekipman dünyasındaki ürünlerimizi ayıran yenilik ve yaratıcılık, topluma ve çevreye karşı duyarlılığı gerektirir. Üretmiş olduğumuz ürünler % 100 geri dönüştürülebilir, çünkü tamamen geri dönüştürülebilir paslanmaz çelikten üretilmiştir.