ŞİBER VANA TSE

KOD ÖLÇÜ ÜRÜN KOLİ ADEDİ
262 1/2 ŞİBER VANA 50
263 3/4 ŞİBER VANA (A) 50
263-1 3/4 ŞİBER VANA (H) 50
264 1 ŞİBER VANA 35
265 11/4 15
266 11/2 15
267 2 10
268 21/2 6
269 3 4
270 4 2

 

 

Stok Kodu: ŞİBER VANA TSE Kategoriler:

Kullanışlı ve avantaj sağlayan şiber vana aynı zamanda sürgülü vana olarak da biliniyor. Tesisat altyapıların düzenli olmasında ve bağlantıların yapılmasında oldukça önemli bir görev üstleniyor. Çok kaliteli bir yapıya sahip şiber vanalar pratik çözümler sunuyor. Estetik ve kullanışlı bir hizmet sunan bu vana türleri geniş yelpazede bulunuyor.

Şiber Vana Nedir?

Nitelikli bir ürün yapısına sahip şiber vana tesisat altyapısının önemli malzemeleri arasında yer alıyor. Kullanıcıların şiber veya sürgülü vanadan yeterli verim alması için ürün hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Sürgü vanalar olarak da bilinen şiber vanalar disk şeklinde dairesel olduğu gibi oval veya uzun kama şeklinde de bulunuyor. Disk şeklinde olanlar bir vida aracılığıyla aşağı ve yukarıya doğru hareket ederek çalışıyor. Kolay bir şekilde açılıp kapanma özelliğine sahip olmasından dolayı insanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Tesisat altyapılarında kalıcı bir çözüm arayanlar için kaliteli ve avantaj sağlayan şiber vanaları kullanabilirler.

Şiber Vana Çeşitleri

Uygun ve avantajlı bir özelliğe sahip olan şiber vanaların çeşitleri mevcuttur. Şiber vana çeşitlerine göre aynı zamanda fiyatlar da değişebiliyor. Pek çok insana avantajlı seçenek önemli şiber vana çeşitleri bulunuyor. İnsanlar ihtiyaçlarına göre bu çeşitler arasında tercih edebilirler. Ham maddesi pirinç olanlar olduğu gibi pik yapıya sahip şiber vana çeşitleri bulunuyor. Sağlam ve nitelikli bir yapıya sahip şiber vanalar tesisatların uzun süreli kullanılmasında etkili oluyor.

Şiber Vanaların Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Tesisatlarda akışkan basınların ayarlanması ve tahliye edilmesinde oldukça önemli rol oynuyor. Ayrıca acil durumlarda akışkan basıncın kesilmesinde kullanılan bir emniyet aracı olarak da biliniyor. Şiber vanaların avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Montaj boylarının kısa olması kullanım kolaylığı sunuyor.
  • Açık bir şekilde sürekli bulunurlar,
  • Tesisat içinde yer alan akışa direnç gösterirler.

Yukarıda yer alan avantajlar sayesinde şiber vana birçok kullanım alanına da sahip olmuştur. Kontrol vanası olarak daha çok kullandıkları görülüyor.

Şiber Vana Fiyatı Ne Kadar?

Dayanıklı ve muazzam bir dayanıklık sağlayan şiber vanalar kalitelerine göre fiyatları değişebiliyor. Tesisat altyapısını güçlendiren bu vana çeşitleri fiyat konusunda uygun çözümler sunuyor. Bu ürünün üstlenmiş olduğu görev göz önünde bulundurarak tercih edilebilecek geniş bir yelpaze bulunuyor. Beklenen standartlara göre üretilen şiber vanalar sunduğu avantajlarla ön plana çıkıyor.

Şiber Vanalar Nereden Tedarik Edilebilir?

Yüksek bir ürün stoğuna sahip şiber vanalar tercih ederken kaliteli yerlerin tercih edilmesi oldukça önemlidir. Bu vanalar seçerken dikkat edilmesi gereken bazı parametreler bulunuyor. Bu ürünlerde dikkat edilmesi gereken en önemli hususlar kaliteli ve uzun ömürlü bir yapıya sahip olmasıdır. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen şiber vana markaları ise Klepsan ve ECA oluyor. Bu markalar vana sektöründe oldukça güvenirliğini kanıtlamış ve sıklıkla tercih ediliyor.

⚙️Ürün Türü Şiber Vana
⚙️Çeşit 2 Farklı Ürün
Yorumlar (0)

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“ŞİBER VANA TSE” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir